“Η ανακαίνιση του μπαρμπέρικου, οδήγησε στην ανάγκη για μία συνεπή παρουσία στα social media. Ο Ηλίας και ο Χρόνης μας βοηθούν να τα αξιοποιούμε ώστε «να μην κουράζουμε το κοινό μας αλλά και να μην το αφήνουμε να μας ξεχάσει» όπως λένε.”
![testimonial-toucan-mpampaitis-isaak-isaak-barber-station](https://toucan-adv.gr/wp-content/uploads/2020/06/testimonial-toucan-mpampaitis-isaak-isaak-barber-station.png)
“Η ανακαίνιση του μπαρμπέρικου, οδήγησε στην ανάγκη για μία συνεπή παρουσία στα social media. Ο Ηλίας και ο Χρόνης μας βοηθούν να τα αξιοποιούμε ώστε «να μην κουράζουμε το κοινό μας αλλά και να μην το αφήνουμε να μας ξεχάσει» όπως λένε.”